facebook-icon tiktok-icon youtube-icon


O nas

mgr inż. Michał Doliński
Jestem właścicielem strony www.fizyka-kursy.pl. Zajmuję się opracowywaniem oraz tłumaczeniem zadań na potrzeby Kursów. Nauka jest moją pasją. Lubię pomagać innym zrozumieć trudne zagadnienia z przedmiotów ścisłych. Moja droga do zdobytej wiedzy nie była prosta, choć z czasem zaczęło mi coś wychodzić:) W 2010 roku zająłem III miejsce na VIII regionalnych zawodach chemicznych pod patronatem Uniwersytetu Adama Mickiewicza oraz II miejsce na X Krotoszyńskiej Olimpiadzie Chemicznej im. prof. Jana Duczmala. W latach 2011-2014 otrzymywałem stypendium Rektora za dobre wyniki w nauce, a we wcześniejszych latach, gdy uczęszczałem do Technikum Analitycznego, miałem zaszczyt otrzymywać stypendium Prezesa Rady Ministrów również za bardzo dobre wyniki w nauce. Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Uzyskałem tytuł inżyniera na kierunku inżynieria materiałowa na Wydziale Chemicznym. Na tym samym wydziale ukończyłem studia magisterskie na kierunku metalurgia i korozja metali. Dodatkowo studiowałem elektrotechnikę na Wydziale Elektrycznym oraz technologię chemiczną na Wydziale Chemicznym. A obok nauki i pracy moją pasją jest wędkarstwo:))
mgr Żaneta Dolińska
Z wykształcenia: nauczyciel, logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny. Ukończyłam Poradnictwo i pomoc psychopedagogiczną na UWr oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na kierunku logopedia ogólna na Wydziale Filologicznym we Wrocławiu. Ukończyłam również Podyplomowe Studia Pedagogiki Specjalnej w zakresie Oligofrenopedagogiki. W latach 2012-2015 otrzymywałam, za wyniki w nauce, stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Nasze KURSY to coś fantastycznego i niezwykle przydatnego. Praca nad nimi daje nam ogromną radość, a efekt końcowy - satysfakcję;) Jeżeli chcesz do nas dołączyć i stworzyć własny kurs, napisz koniecznie!
inż. Marcin Doliński
Mam 31 lat. Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej Wydziału Elektrycznego. Mój kierunek, w którym się kształciłem to elektrotechnika. W 2015 roku obroniłem pracę inżynierską. Przed rozpoczęciem studiów kształciłem się w Technikum Elektrycznym. W 2011 roku zająłem III miejsce w konkursie „Najlepszy uczeń w zawodzie technik elektryk”. W Fizyka-Kursy jestem odpowiedzialny m.in. za tworzenie i realizowanie strategii działań marketingowych. Moja pasja to wędkarstwo i podróże. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata trójki dzieci!

Współpracujemy

mgr inż. Maciej Kulka
Witam, Wytrzymałością materiałów zajmuje się profesjonalnie od 7 lat. Przez ten czas pracowałem głównie ze strukturami lotniczymi - skrzydła, kadłuby, układy sterowania czy podwozie. Na swoim koncie mam uczestnictwo w projektach lekkich, jak szybowce, tych nieco cięższych jak samoloty General Aviation oraz tych określanych mianem dużego lotnictwa, jak Airbus A350-900 czy Boeing 767-200. Doświadczeniem z mojego barwnego inżynierskiego życia chciałbym podzielić się z wami. Po więcej informacji o mnie zapraszam na https://www.linkedin.com/in/maciej-kulka/
Dr Rafał Miśko
Rafał Miśko - absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego i Politechniki Wrocławskiej. Przez blisko trzy lata był wolontariuszem i praktykantem w Fundacji Uniwersytet Dzieci, gdzie współorganizował wykłady i seminaria popularnonaukowe dla dzieci. Miłośnik komunikacji miejskiej, w szczególności szynowej. Pasjonat biegania, do tej pory ukończył trzy maratony i wiele krótszych biegów.