facebook-icon twitter-icon youtube-icon

Czym są?

A czym są tak właściwie te KURSY?

 

            Nasze KURSY (korepetycje) to nagrania video odtwarzane w formie online, w których rozwiązywane są zadania z przedmiotów ścisłych tj.: fizyka, chemia, mechanika, mechanika płynów, elektrotechnika, teoria obwodów, chemia fizyczna, chemia nieorganiczna i termodynamika.

Za Kurs płaci sie tylko raz!

Nie ma żadnych opłat abonamentowych oraz limitów czasowych korzystania z Kursu.

Wszystkie nasze Kursy można oglądać o każdej godzinie.

Dostęp do nich jest natychmiastowy, wystarczy po zakupieniu Kursu,  kliknąć w zakładkę Moje konto i Kurs będzie już tam gotowy do odtwarzania.

Nasze Kursy to rzetelne przygotowanie do wszelkich kolokwiów, egzaminów, zaliczeń, oraz nadrabianie zaległości materiału.

Bezpłatne konsultacje online po nabyciu Kursu.

Indywidualne podejście do każdego klienta.

 

            Niektórzy pytają czy nasze Kursy pokrywają się z ich programem na studiach. Otóż,Kursy stworzyliśmy dzięki Wam i dla Was. Najpierw udzielaliśmy korepetycji tradycyjnie. Nasi uczniowie studiowali na różnych uczelniach, dzięki czemu pozyskaliśmy materiały jakie realizujecie na swojej uczelni. Tworząc Kursy wykorzystywaliśmy tę wiedzę. Dodatkowo po otwarciu www.fizyka-kursy.pl zaczęliśmy  otrzymywać materiały od studentów z całej Polski, na podstawie tych materiałów stworzyliśmy Kursy, w których znajdziesz to czego potrzebujesz. Cały czas nasze Kursy są aktualizowane o nowe zadania (bo cały czas coś od Was otrzymujemy). Wszystkie aktualizacje są dostępne dla wszystkich użytkowników za darmo. To znaczy, że każdy użytkownik Kursu będzie otrzymywał np. dodatkowe zadnia, czy materiały - automatycznie.

 

Często wykładowcy uważają, że coś jest tak oczywiste, że bez sensu to tłumaczyć. Sami byliśmy jeszcze niedawno studentami  i wiemy jak to jest. Dlatego w naszych Kursach niczego nie pomijamy. Tłumaczymy wszystko po kolei, skąd się co bierze, a po za tym przed rozpoczęciem zadania, najpierw tłumaczymy o co w nim chodzi i pokazujemy, w którą stronę będziemy prowadzić obliczenia, tłumaczymy  dlaczego akurat tak należy na to patrzeć, a nie inaczej.

Najpierw zaczynamy od przykładów bardzo łatwych, powoli zwiększając poziom trudności.

Kurs jest podzielony na lekcje 20-30 minutowe, dzięki temu pomiędzy lekcjami możesz robić sobie krótkie przerwy, które pomogą Ci w procesie zapamiętywania, a oprócz tego, dzięki temu widzisz co już umiesz i ile czasu nauki jeszcze potrzebujesz. 

W naszych Kursach zastosowaliśmy techniki pozwalające zwiększyć  szybkość przyswajania wiedzy. Nasze korepetycje (nagrania video) są bardzo przejrzyste, używamy w nich żywych kolorów, bo przecież już dawno naukowcy stwierdzili, że nasz mózg nie zapamiętuje linearnie, dlatego ważne jest wykorzystywanie obrazów, nawet dźwięków, a nie samych liter. To wszystko składa się na to, że proces przyswajania wiedzy jest błyskawiczny.Na uczelni na przyswojenie sobie jakiegoś tematu/przedmiotu poświęca się jeden cały semestr. W naszych kursach taki materiał z 4 miesięcy nauki można opanować w 2-4  dni, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie na nasz temat oraz artykuł na stronie  ”Ogarnięci Rodzice” który poświęcony jest mnemotechnikom, czyli technikom przyspieszającym proces uczenia m.in. w oparciu o nasze Kursy. 

Na naszej stronie możesz uczyć się sam, nie wychodząc nawet z własnego domu, o dowolnej godzinie dnia lub nocy.

Warunki bezstresowe oraz odpowiednia pora nauki sprawiają, że wiedza jest przyswajania jeszcze szybciej.  Przygotowanie się, dojazd a następnie powrót od korepetytora zajmuje średnio 3h. Jest to czas kompletnie stracony. Dzięki nam zaoszczędzony czas i pieniądze będziesz mógł/mogła poświęcić na to, co naprawdę lubisz.

Dostęp do nagrań jest nieograniczony, a każde możesz słuchać i przewijać wiele razy, gdzie takiej  satysfakcji nie masz korzystając z korepetycji tradycyjnych - face to face.

Zastanów się, po co tracić czas i pieniądze? A po za tym, czy masz kogoś w okolicy kto udzieli Ci profesjonalnych korepetycji na poziomie studiów z różnych, często bardzo nielubianych przedmiotów? 

FIZYKA-KURSY.PL